جلسه تقدیر از داوران فصلنامه علمی-پژوهشی افق توسعه آموزش علوم پزشکی
به منظور تقدیر از زحمات اساتیدی که به عنوان داور در فرایند داوری همتا با فصلنامه علمی پژوهشی افق توسعه آموزش علوم پزشکی همکاری سازنده ای داشتند، جلسه ای در تاریخ 25 فروردین 1403 در سالن شورای ریاست ساختمان قرشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد. در این جلسه که با حضور مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه جناب آقای دکتر حمیدرضا کیانی فر، سردبیر فصلنامه افق توسعه آموزش علوم پزشکی جناب آقای دکتر جواد سرابادانی، و معاون مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه و دبیر اجرایی این فصلنامه جناب آقای دکتر مجید خادم رضائیان برگزار شد، از 20 نفر ...

مطالعه بیشتر

فراخوان ویژه نامه هوش مصنوعی
با توجه به وجود قطب تکنولوژی آموزش علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد و ارائه ماموریت ملی ویژه در جهت ارتقا و کسب مرجعیت علمی در حوزه های هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و رباتیک،  فصلنامه علمی-پژوهشی افق توسعه آموزش علوم پزشکی با هدف ارائه به روزترین تحقیقات و دستاورهای پژوهشگران کشور در محورهای مذکور و کاربرد آن ها در حوزه آموزش علوم پزشکی، در نظر دارد شماره ویژه ای با عنوان «هوش مصنوعی و واقعیت مجازی در آموزش علوم پزشکی» منتشر نماید. لازم به ذکر است این فصلنامه در پایگاه های معتبر داخلی و خارجی نمایه شده و هزینه ای بابت بررسی یا انتشار مقالات ...

مطالعه بیشتر

رتبه علمی-پژوهشی
ضمن قدردانی از همکاری داوران و اساتید محترم درجهت رشد و پیشرفت فصلنامه علمی_پژوهشی افق توسعه آموزش علوم پزشکی، با توجه به بررسی های صورت گرفته به اطلاع می رساند پیرو جلسه مورخ 1402/05/04 نامه ای به شماره700/6370/د از سوی معاونت تحقیقات و فناوری بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ارسال شد که فصلنامه افق توسعه آموزش علوم پزشکی دارای رتبه علمی-پژوهشی می باشد.

مطالعه بیشتر

تغییر قالب و فرمت فایل مقالات
به استحضار می رساند  فایل ورد مقالات در قالب و طراحی جدید و طبق استاندارد بازنگری و در قسمت راهنما بخش فرم ها ارائه شده است.

مطالعه بیشتر

تغییر پوسته صفحات مجله
پوسته نشریه افق با طراحی جدید(فرمت،رنگ و ...)  ارائه شده است و همچنین در قسمت راهنما بخش فرم ها تمامی فایل ها شامل قالب مقالات، اکسل مشارکت نویسندگان، تعهد نامه و فایل مرجع نویسی ونکوور جهت دسترسی و آسان و سریع دراختیار قرار گذاشته شده است.

مطالعه بیشتر

نمایه سازی در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC)
به استحضار می رساند نشریه« افق توسعه آموزش علوم پزشکی» به صاحب امتیازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بر اساس آیین نامه ارزیابی نشریات موسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام(ISC) در کمیته ارزیابی نشریات مورخ 1402/08/24، بررسی و برای ورود به فهرست نشریات لیست اولیه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(به مدت یکسال) تاییدشده است.

مطالعه بیشتر